شرکت وهنگ ساران (سهامی خاص) به شماره ثبت  203281 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در اجراء پروژه های تصفیه آب و فاضلاب سال 1382 تاسیس گردید. این شرکت با اتکا به کادر فنی و مهندسی مجرب و متخصص خود و بهره گیری از روشهای پیشرفته و تکنولوژیهای نوین یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد.

شرکت وهنگ ساران هم اکنون قادر است با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و متخصصان خود و تجارب عملی بدست آمده در اجرای پروژه های متعدد در داخل و خارج از کشور، خدمات ذیل را ارائه نماید:

-    طراحی، ساخت و اجراء سیستمهای آب شیرین کن آب دریا (SWRO) با ظرفیتهای متوسط و بزرگ (30,000m3/day , 10,000 m3/day, 5000 m3/day) و...
-    طراحی، ساخت و اجراء سیستمهای اسمز معکوس (BWRO) شیرین سازی آب دریا و تصفیه آب شرب
-    طراحی واحدهای utility صنایع فولادسازی
-    طراحی و ساخت واحدهای تصفیه خانه آب و فاضلاب شهری

لازم به ذکر است طراحی، ساخت تامین تجهیزات، اجراء و راه اندازی تجهیزات مکانیکی، برقی و ابزار دقیق توسط گروههای متخصص ، مجرب و آموزش دیده این شرکت انجام  می شود.
شرکت وهنگ ساران با اخذ نمایندگی شرکتهای Genesys انگلستان ، Cosme ایتالیا و Sita ایتالیا گامی نوین در استفاده از تجهیزات و مواد شیمیایی مطابق با آخرین استانداردها و تکنولوژی روز دنیا برداشته است.

همچنین شرکت وهنگ ساران بصورت تخصصی در زمینه آتوپسی ممبران(کالبدشکافی ممبران) و رفع عیوب آن در واحد آزمایشگاه فعالیت دارد.

 

کارگاه مونتاژ و چینش قطعات و تجهیزات وهنگ ساران